Jsme rádi, že můžeme představit i naši další službu. Tentokráte jde o potisk na přání. V současné době je možné si nechat vyhotovit hrnek s autorizovanou kresbou. Ač se nabídka bude i nadále rozšiřovat, tak v současné chvíli máte jedinečnou možnost získat autorskou kresbu pastelem, uhlem a případně další varianty na námi nabízených hrníčkách.

Proč námi nabízenou grafiku?

  • autoři grafiky/kreseb se pohybují kolem tématu koní i skutečných živých koní starokladrubských. Znají jejich život, chování i stavbu těla.
  • originální autorské kresby pastelem, či jinou variantou jsou v originále kresleny ve velikosti cca A2 a obsahují velké detaily
  • kresby digitalizujeme na profesionálním zařízení s extremně vysokým rozlišením, které zachovává detaily zachycené v kresbách/malbách na původním podkladě
  • každá digitalizovaná kresba je na grafickém pracovišti specificky doupravena pro tisk danou technologií na vybraný podklad a výsledné potisky tak i po nanesení na povrch materiálu mají co nejkvalitnějsí vzhled. V maximální míře se eleiminují neduhy jako příliš tmavé tisky, velké rozmazání nevhodným podkladem pro tisk atd.
  • Využitím našich služeb pomáháte podpořit i akce a doplňky pro děti v lokalitě starokladrubských koní, kteří se nejen koním a práci s nimi věnují ve svém volném čase. Část příjmů z těchto služeb je využita i pro dobročinné účely v naší lokalitě nebo video-podporu pro neslyšící a nedoslýchavé osoby. Děkujeme všem, kteří nám i tuto možnost podpory pomáhají uskutečnit!

V přípravě máme i jiné materiály pro potisk s těmito kresbami. Příprava grafiky pro potisk hrnku a náhledy na web zabírají značný čas a další i netradiční výrobky s tématem hlavně starokladrubských koní Vám nabídneme později.

Pokud máte zájem o výrobu hrníčku s Vámi dodanou fotografií, pak nás stačí kontaktovat a Váš požadovaný obrázek/fotografii dodat. O ostatní se postará náš tým.

Líbí se Vám nabídnuté kresby? Pokud nám dodáte kvalitní fotografii, zajistíme Vám překreslení Vámi dodaného snímku přímo autorem námi nabízených grafických prvků! Obvykle se k ruční kresbě používá pastel, ale jsou i jiné možnosti. Cenu a časovou náročnost Vám sdělíme po dodání Vaší fotografie koně. Kresby jsou obvykle vyhotoveny ve velikosti cca 40×60 cm (A2) a je nutné je pro ochranu následně zarámovat (rámování si obvykle zajišťuje sám klient dle svého interiéru a vhodnosti rámu k dané kresbě)

JAK OBJEDNAT HRNÍČEK?

ČÍSLO NA ČERVENÉM PODKLADU OZNAČUJE GRAFICKÝ NÁVRH HRNÍČKU!

  1. vyberte si vzhled hrníčku (číslo na červeném podkladě udává ČÍSLO GRAFIKY)
  2. číslo grafiky a počet kusů zadejte ve formuláři níže
  3. pokud máte SLEVOVÝ KÓD, pak ho napište do políčka ve formuláři a klikněte na „UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD“!

Termín vyhotovení potisku na přání

Hrníčky jsou vyrobeny na přání s možností dodání vlastního textu/grafiky. Z tohoto důvodu nejsou skladem. Termíny vyhotovení a odeslání/předání zavisí na sezóně. Obvykle 4-10 dnů.

V případě výroby hrníčku s dodanou grafikou/fotografií nás kontaktujte pro domluvení detailů potisku. Děkujeme…

Převzetí hrníčku na přání

  • Při volbě platby PŘEVODEM bude po uhrazení částky hrníček/ky odeslán/y na vyplněnou adresu, nebo po domluvě možnost osobního převzení v lokalitě Kladrubské Polabí kolem Národního hřebčína Kladruby nad Labem
  • Při volbě platby na DOBÍRKU bude po vyhotovení hrníčku/ů vše zabaleno a odesláno poštou na zadanou adresu formou doběrečného ČP.

U objednávky potisku hrnku na přání můžete využít speciální nabídky, kde získáte DVD se sestřihem „Dne starokladrubského koně“ za zvýhodněnou cenu 99,- Kč. Pro využití této nabídky stačí ve formuláři zaškrtnout tuto zvýrazněnou možnost!

Formulář pro objednání Vámi vybrané grafiky pro potisk hrníčku na přání:

%d bloggers like this: